Yhteys

Toimipisteet

Päärakennus / hallinto

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Jani Attenberg, toimitusjohtaja 
 040 847 5394
 jani.attenberg@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Merja Leinonen
, talouspäällikkö
0400 811 120
 merja.leinonen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Sari Laaksonen
, palvelusihteeri
040 753 0426
 sari laaksonen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Minna Mäkelä
, palvelupäällikkö, hallinnon tukipalvelut, veteraanipalvelut, vanhusten tukipalvelut ja henkilökohtainen apu
 044 709 3850
 minna.makela@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Tarja Uusitalo
, palvelupäällikkö, osallisuutta tukevat palvelut
 040 750 2482
 tarja.uusitalo@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Tarja Virtanen
, palvelupäällikkö, asumispalvelut
 044 722 0514
 tarja.virtanen@ravimaki.fi

Teollisuuskatu 8,  49400 Hamina
Pirjo Lanki,
palvelupäällikkö, työllistymistä edistävät palvelut
 044 737 1100
 pirjo.lanki@ravimaki.fi

Raatihuoneenkatu 12,   49400 Hamina
Petri Malmberg
, ravintolapäällikkö
 044 724 1551
 petri.malmberg@ravimaki.fi

Työllistymistä edistävät palvelut

Teollisuuskatu 8, Hamina 
              
       Remontit ja polkupyörähuolto 040 5953587
       Pihatyöt 040 7487369
       Digitointi ja tietokoneet 044 733 2486
       Siivous  044 734 3025  
tyopalvelu@ravimaki.fi

Ravintola Pinteli

Tarkka-ampujankatu
49400 Hamina
0400 252 099

Linnoitusravintola Kamu!

Raatihuoneenkatu 12 
49400 Hamina
044 728 0175

Vaikeavammaisten yksikkö - Riimu

Saunakatu 6A
49400 Hamina
040 173 7600 / 040 172 7660

Palveluasuminen

Saunakatu 6B
49400 Hamina
040 821 7888

Tukiasuminen, aikuisten lyhytaikaishoito

Tarkka-ampujankatu 1
49400 Hamina
040 753 0471

Lasten iltapäivä- ja lyhytaikaishoito

Tarkka-ampujankatu 1
49400 Hamina
040 158 5508