Yhteys

Toimipisteet

Päärakennus / hallinto

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Jani Attenberg, toimitusjohtaja 
 040 847 5394
 jani.attenberg@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Merja Leinonen
, talouspäällikkö
0400 811 120
 merja.leinonen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Sari Laaksonen
, palvelusihteeri
040 753 0426
 sari laaksonen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Minna Urpalainen
, palvelupäällikkö, hallinnon tukipalvelut, veteraanipalvelut, vanhusten tukipalvelut ja henkilökohtainen apu
 044 709 3850
 minna.urpalainen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Sanna Uski-Pekala, palvelupäällikkö, osallisuutta tukevat palvelut
 050 3947777
 sanna.uski-pekala@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Tarja Virtanen
, palvelupäällikkö, asumispalvelut
 044 722 0514
 tarja.virtanen@ravimaki.fi

Teollisuuskatu 8,  49400 Hamina
Pirjo Lanki,
palvelupäällikkö, työllistymistä edistävät palvelut
 044 737 1100
 pirjo.lanki@ravimaki.fi

Raatihuoneenkatu 12,   49400 Hamina
Petri Malmberg
, ravintolapäällikkö
 044 724 1551
 petri.malmberg@ravimaki.fi

Työllistymistä edistävät palvelut

Teollisuuskatu 8, Hamina 
              
       Remontit  040 595 3587
       Pihatyöt 040 748 7369
       Digitointi ja tietokoneet 044 733 2486
       Cafè Kamu,  vastaava työvalmentaja  040 748 7376 
       Matkahuolto,  vastaava työvalmentaja 044 734 3025

tyopalvelu@ravimaki.fi

Ravintola Pinteli

Tarkka-ampujankatu
49400 Hamina
0400 252 099

Linnoitusravintola Kamu!

Raatihuoneenkatu 12 
49400 Hamina
044 728 0175

Vaikeavammaisten yksikkö - Riimu

Saunakatu 6A
49400 Hamina
040 173 7600 / 040 172 7660

Palveluasuminen

Saunakatu 6B
49400 Hamina
040 821 7888

Tukiasuminen, aikuisten lyhytaikaishoito

Tarkka-ampujankatu 1
49400 Hamina
040 753 0471

Lasten iltapäivä- ja lyhytaikaishoito

Tarkka-ampujankatu 1
49400 Hamina
040 158 5508