Yhteys

Toimipisteet

Päärakennus / hallinto

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Jani Attenberg, toimitusjohtaja 
 040 847 5394
 jani.attenberg@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Merja Leinonen
, talouspäällikkö
0400 811 120
 merja.leinonen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Sari Laaksonen
, palvelusihteeri
040 753 0426
 sari.laaksonen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Minna Urpalainen
, palvelupäällikkö, hallinnon tukipalvelut, veteraanipalvelut, vanhusten tukipalvelut ja henkilökohtainen apu, liikkuva päivätoiminta
 044 709 3850
 minna.urpalainen@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Sanna Uski-Pekala, palvelupäällikkö,  Saunakatu 6 asumispalvelut, osallisuutta tukevat palvelut
 050 3947777
 sanna.uski-pekala@ravimaki.fi

Teollisuuskatu 8,  49400 Hamina
Pirjo Lanki,
palvelupäällikkö, työllistymistä edistävät palvelut
 044 737 1100
 pirjo.lanki@ravimaki.fi

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
Petri Malmberg
, ravintolapäällikkö
 044 724 1551
 petri.malmberg@ravimaki.fi

Ravintola Pinteli

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
0400 252 099

pinteli@ravimaki.fi

Café Kamu

Rautatienkatu 2  49400 Hamina
044 728 0175

asiakaspalvelucafekamu@ravimaki.fi

Matkahuolto

Rautatienkatu 2   49400 Hamina
044 7064350

 

Työllistymistä edistävät palvelut

Teollisuuskatu 8 49400 Hamina 
   
          Digitointi ja tietokoneet 044 733 2486
          Pienimuotoiset polkupyörähuollot 044 733 2486
          Cafè Kamu,  vastaava työvalmentaja  040 748 7376
          Matkahuolto, vastaava työvalmentaja 044 7371100

tyopalvelu@ravimaki.fi

Vaikeavammaisten yksikkö - Riimu

Saunakatu 6A  49400 Hamina
040 1727660 tai 0401737600

Palveluasuminen

Saunakatu 6B  49400 Hamina
040 821 7888

Tukiasuminen, aikuisten lyhytaikaishoito

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
040 753 0471

Lasten iltapäivä - ja lyhytaikaishoito

Tarkka-ampujankatu 1  49400 Hamina
040 158 5508

Käpälämäen päivätoiminta

 Teollisuuskatu 8   49400 Hamina
044 7241552 tai 0405424965